Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Raro s.r.o.

Nabízíme prodej, výrobu a rozvoz studené kuchyně, lahůdek. Zajišťujeme občerstvení pro společenské události, firemní akce, svatby, oslavy a rauty.

Zikmunda Wintra 1211/8, Plzeň

OSVĚTLENÍ, spol. s r.o.

Společnost OSVĚTLENÍ s.r.o provádí veškeré elektromontážní práce na zařízení NN, se specializací zaměřenou převážně na osvětlovací techni...

Boettingerova 2758/2, Plzeň

CNC Rezac, s.r.o.

Zakázková přesná strojní výroba, přesné obrábění z Al slitin, kovů a plastů. Víceosé CNC soustružení Mori Seiki NL 1500 SY a DMG NEF 400 - CN...

Republikánská 153/2, Plzeň - Lobzy

Cucorka.cz

Provozuji e-shop s hračkami, dárky, dekoracemi, oblečením, drogérií a dalšími potřebami pro děti, maminky, tatínky, babičky, dědečky, tetičky, st...

Hornická 365, Chotěšov

Pletiva Dobrý a Urbánek

Prodej a montáž pletiva na plot. V nabídce naleznete poplastované pletivo, pozinkované pletivo, uzlové lesnické pletivo, svařované pletivo, zelené slo...

Ledce 99, Ledce u Plzně

Franta a Matěj s.r.o. - INTERIÉRUM

Výroba: kuchyně, vestavěné skříně, bytový, kancelářský a hotelový nábytek. Prodej a realizace INFRATOPENÍ - infračervené topné panely. Návrhy kuchyní ve 3D. ZADEJTE SI ZAKÁZKU U NÁS, DOPORUČTE NÁS A VYDĚLÁTE MNOHEM VÍCE, NEŽ JSTE NÁM ZAPLATILI

Nezbavětice 18 ( Plzeň ), Nezvěstice

MJC - Zlín spol.s r.o. (pobočka Plzeň)

Kadeřnické potřeby a profesionální vlasová kosmetika. Velkoobchod-maloobchod. On-line prodej. Začínajícím i profesionálním kadeřníkům nabízíme ...

Rooseveltova 9/7, Plzeň

ARBYD CZ, s.r.o.

Nabízíme Vám ryze českou společnost s vlastní výrobou bytového a kancelářského nábytku střední a vyšší řady. Nábytkové studio nabízí též nábytek významných českých i zahraničních dodavatelů včetně sedacího nábytku. Preferujeme osobní přístup. Malo i velkoobchod.

Chotíkov 388, Chotíkov

TYŠER SKLENÁŘSTVÍ-TERARIA,AKVARIA f.o.

- sklenářské práce zasklívání - výlohy - okna - dveře - stavební stroje lepení - akvária - terária ( možno vybavit umělou skálou ) - zrcadla renovace - starožitná zrcadla

Lesní 123, Dýšina

BOLTA - profily CZ, s.r.o.

Vyrábí stavební a průmyslové profily z plastů. Prodávají kobercové lišty, soklové lišty pro plovoucí podlahy, koberce a PVC, hliníkové přechodové lišty a lišty pro vedení kabelů. Velkoobchodní prodej laminátových podlah Egger.

Sokolovská 1007, Dobřany

PH surf Petr Hrabák

Výroba tuningových doplňků, design, úpravy / přestavby automobilů a motocyklů. Výroba modelů a forem pro laminování, výroba polotovarů a komponentů ze sklolaminátu. Výroba turistických a rybářských lodí. Výroba jímek a nádrží z polypropylenu. Renovace lodí.

Waltrova 33, Plzeň

Speciality Plzeň

Vítejte na našem webu o čokoládě. Uděláte nejen sladkou radost ! Nabízíme Vám čokoládové výrobky: * a to například: Kuřátka, Krasli...

Opavská 10, Plzeň

SURFSTATION, s.r.o. - BLUE GLUE

Distribuce a on-line prodej dámských fashion plavek značky BLUE GLUE. Blue Glue, to je značka přinášející svěží dech do světa módy plavek. Plavky vynikají především svojí kvalitou, sofistikovaností, jedinečností a skvělým střihem, který ihned sedí.

Jesenická 1256/1, Plzeň

A-OKNA s.r.o. (pobočka Plzeň - Jižní Předměstí)

Plastová okna a dveře vyrábíme z kvalitních německých plastových profilů INOUTIC. Dodáváme a montujeme plastová okna po celé ČR. Plastová okna zdarma zaměříme, montáž, demontáž i zednické zapravení plastových oken provedeme s nejvyšší péčí. Plastová okna i s doplňky na klíč.

Kollárova 607/38, Plzeň - Jižní Předměstí

Nábytek ATAN

Zabýváme se realizací interiérů bytových, restauračních a hotelových a prodejem nábytku (židle, stoly, lavice) tuzemských i zahraničních výrobců...

Husova 644/29, Plzeň

GUPOS s.r.o.

Výroba, výstavba, montáž a servis dětských hřišť. Zámečnictví a kovovýroba. Výstavba sportovních areálů, realizace, rekonstrukce a údržba umělých sportovních povrchů a vybavení.

Zábělská 46, Plzeň

Astra-Okna

VYROBA PRODEJ MONTAZ PLASTOVYCH OKEN.A DOPLNKU

DOUDLEVECKA 3, PLZEN

MEIZO-izolacenapotrubi, spol. s r.o.

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti izolací a izolování jsme Vám schopni nabídnout kompletní sortiment. Vyhotovíme Vám dle požadavků tvarovky, kolena, apod. Neváhejte nás kontaktovat.

Na roudné 184, Plzeň

VIAMERA CZ s.r.o.

Prodej chemických a bio-chemických produktů evropské kvality, lepidel, tmelů a speciálních hmot

Teslova 15, Plzeň

Ekozoo s.r.o.

Výroba kvalitních krmných směsí pro ptactvo a hlodavce. Prodej chovatelských potřeb pro psy, kočky, ptáky, ryby, terarijní zvířata.

Větrná 387, Kožlany

LUKAM s.r.o.

Výroba kovaných a ocelových plotů, kovových konstrukcí, schodů, pergol. Výstavba rodinných a průmyslových objektů, kompletní výstavba zahradních ...

Kbelany 13, Kbelany 13

ručně ryté sklo

Ručně ryté sklo, nápojové sady, vázy, poháry, ryté sklo dle vaší předlohy.

Přeštice

Matex PM, s.r.o.

Zpracování kovů pomocí výkonového laseru na zakázku, jako "job-shop". Nabízíme Vám zejména kalení, 3D svařování, opravy forem a zápustek, návary a nástřiky otěruvzdorných vrstev aj. Chemické a strukturní rozbory materiálů, poradenství, vývoj technologií apod. Kontrolu kvality provádíme ve vlastní laboratoři.

Morseova 5, Plzeň

REIF,spol.s r.o.

Dovážíme a prodáváme zboží textil second hand z nejbohatších měst Švýcarska. Zboží je kvalitní a moderní vždy na určitou sezónu. Každý kus je originál.

Doubrava 9, Nýřany

Pavla Kožnarová - ovčí a kozí farma

Zabýváme se chovem ovcí plemene Zwartbles a chovem Anglonubijských koz. Nabízíme k prodeji plemenná i jateční zvířata a produkty z kozího mléka.

Málkovice 1, Bor u Tachova

Včelařství Petr Buchtelík

Prodej medu a dalších včelích produktů přímo od včelaře.

K Doubravě 209, Kaznějov

Vrata Matějka, s.r.o. - Prodej oken a dveří - Prodej vrat a bran

Nabízíme výrobu dodávku, montáž, záruční i pozáruční servis a údržbu dveřních a vratových systémů. Nabízíme garážová, průmyslová, rolovací i protipožární vrata, vjezdové brány a pohony, automatické dveře a protiprůvanové clony.

Zborovská 158/36, Plzeň-Doudlevce

Dirmax s.r.o.

Velkoobchod s obalovými materiály s působností po celé ČR. Dodáváme kartony, sáčky, pytle, odpadní pytle, lepicí pásky, vázací pásky, LDPE/HDPE folie, pěnové a bublinkové folie, stretch folie a jiné.

Božkovské náměstí 47/1, Plzeň

Radovan Jirka

Internetové zlatnictví a klenotnictví nabízí zlaté, stříbrné šperky a ocelové šperky. Nabízíme kvalitní šperky, zlaté a stříbrné šperky, ocelové šperky. Náušnice, přívěsky, náramky, řetízky. Výroba šperků na zakázku.

Česká Bříza 189, Třemošná

ask4spice s.r.o.

Společnost se zabývá dovozem a zpracováním koření. Provozuje e-shopu s kořením pod značkou Solomon - koření králů. Dodáváme do domácností i restaurací a hotelů. Nabízíme i dárkové kazety s kořením a mlýnky. Budujeme rozsáhlou encyklopedie koření.

61, Útušice

MilanČonka

Výroba a prodej čisticích, pracích a kosmetických produktů.

Kyjovská 637, Planá

A.R. Okenní technika

Nabízíme Vám okna plastová, hliníková a dřevěná euro okna. Výroba, prodej, montáž, servis a výměna plastových oken a dveří. Dále okna a dveře...

Vrhaveč 1, Kostelec

Polymet Mont, s.r.o.

Nabízíme Vám svářečské práce, výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Vlastníme velký průkaz způsobilosti a certifikát systému řízení výroby. Disponujeme kvalifikovaným svářečským personálem. Na výrobu dohlíží Evropský svařovací inženýr.

Bučí 16, Bučí

GASTRO Vaizová, s.r.o.

Nabízíme Vám velkoobchod pro gastro provozy. Potravinářské zboží zn. Vitana, Hugli, Podravka-Lagris, Nestlé a řady dalších dodavatelů. Vedeme rovněž chlazené a mražené potraviny. Zavážíme západní, střední a jižní Čechy, další regiony po dohodě.

Tlucná 7, Horní Bělá

Václav Kukeně - VOM, s.r.o.

Jeřáby - výroba a montáž. Montujeme jeřábové dráhy a usazování jeřábů. Jeřábnické práce, nosnost 8 - 100 tun. Stavíme ocelové konstrukce, haly, lávky, schodiště, protihlukové bariéry. Stěhování těžkých strojů do 100 tun. Výroba z nerezu a sváření.

Nevřeň 10, Nevřeň

Well, spol. s r.o.

Nabízíme Vám prodej, výrobu a montáž plastových oken, dveří a střešních oken. Zajišťuje kompletní servis. Dále nabízíme rolety, žaluzie a okenicové systémy.

Plzeňská 1015, Třemošná

Nábytek Sedláček, s.r.o.

Nabízíme Vám výrobu nábytku, kuchyňských linek, kancelářského nábytku. Dále pracovní desky, parapety a stěnové obklady, vyrábíme vestavěné skříně a dodáváme také interiéry prodejen na klíč.

Tyršova 312, Třemošná

PEBAL, s.r.o.

Nabízíme Vám obaly z LDPE, HDPE, pěnového polyethylenu. V nabídce naleznete fólie, pytle, sáčky a přířezy všech velikostí. Dále vyrábíme bazénové solární plachty z bublinkové fólie, silážní, stavební a jezírkové plachty.

Keramická 198, Třemošná

AZ SERVIS DRINK, s.r.o.

Nabízíme Vám velkoobchod nápojů. Pivo, alkoholické a nealkoholické nápoje, tabákové výrobky. Provádíme sanitaci pivních zařízení a rozvozy zákazníkům. Zásobujeme gastronomické provozy a maloobchody - podle rozvozových plánů.

9. května , Třemošná

Palis Plzeň, spol. s r.o.

Nabízíme Vám nízkoenergetické dřevo stavby, obytné domy, rekreační chaty, dětská hřiště, zahradní domky, ploty, altány, pergoly a přístřešky...

Kokořov 24, Všeruby

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?